Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Paczkomat) już od 250,00 zł.
Kim jest Aromatyczna Mama?

 Nazywam się  Agnieszka Kasperska. Marka Aromatyczna Mama narodziła się z pasji dzielenia się doświadczeniem i wiedzą, którą zdobyłam niczym lwica, abym móc wspierać zdrowie moich dzieci. Od 10 lat interesuje się i praktykuje wiele metod medycyny naturalnej. Testowałam wiele (i wciąż szukam), a zostały ze mną te, które ze mną rezonowały, w tym m.in. aromaterapia, bańki lekarskie, wykorzystywanie produktów spożywczych jako podstawa naszego zdrowia.

 

Sklep internetowy z akcesoriami do aromaterapii powstał naturalne kiedy podjęłam decyzje, że rezygnuje z pracy etatowej, aby być bliżej moich dzieci, ale wykonywać zajęcia, które sprawiają mi radość, dają spełnienie. Sama przygotowywałam wiele mieszanek na bazie olejków eterycznych, dla siebie, rodziny, znajomych i musiałam szukać potrzebnych mi akcesoriów w różnych sklepach, a nawet kupować je za granicą. Znajdywane produkty były mało kolorowe, opakowania wręcz apteczne, a mi marzyło się, aby stosowanie olejków eterycznych było przyjemnością, przygodą, codziennością. Więc zaczęłam wyszukiwać po całym świecie produktów, które sama chciałabym użyć, mieć przy sobie. I tak rozrasta się z dnia na dzień nasz asortyment, bo poszukiwania trwają...

 

Nasza firma jest przedsięwzięciem rodzinnym, każdy z domowników jakoś uczestniczy w jej kształtowaniu. Zmieniamy się, rozwijamy, ale mamy kilka wartości, które zawsze będą nam przyświecały w aromatycznym biznesie.

  • Dbamy o relacje, o bliski kontakt z klientem- zawsze jesteśmy otwarci na rozmowę, przyjęcie informacji zwrotnej
  • Dbamy o środowisko - na każdym etapie zastanawiamy się jak zminimalizować ilość produkowanych odpadów i wybieramy produkty jak najbardziej naturalne. Czasami zabezpieczenie szkła wymaga użycia folii lub produkt jest na tyle osobisty, że dla kwestii higienicznych jest spakowany w osobny woreczek, ale to zawsze kwestia przemyślana.
  • Uczciwość i wspieranie innych - nasz sklep działa legalnie, wystawiamy faktury, płacimy podatki, zlecamy pracę podwykonawcą nie negocjując ich wynagrodzenia, jeśli wiemy, że taka jest jego wartość. Nasze akcesoria dla Was składają czasami nasze dzieci zbierając na nową zabawkę, rower, ale też współpracuje z fundacjami wspierającymi osoby niepełnosprawne, samotne kobiety, które mogą wykonać jakąś prace kiedy dziecko jest obok.
  • Jakość - wszystkie produkty testujemy osobiście, sprowadzamy wersje próbne i oceniamy czy to produkt warty wprowadzenia go pod naszą marką

 

Aromatyczna Mama - to czasami jedna osoba, ale za nią stoi cały sztab "specjalistów", podwykonawców i cudownych przyjaciół, którzy wspierają jej rozwój. Czasami pisząc czuję rozdwojenie jaźni - liczba pojedyncza czy mnoga? Zdecydowanie mnoga, bo nawet bez Was, klientów, którzy nie tylko kupujecie, ale kształtujecie naszą ofertę, dzielicie się opiniami - nie byłoby tego sklepu.

 

 

DZIĘKUJĘ, że jesteś!!!

 

 

 

 


Tę stronę możesz zmieniać tutaj:
Panel administratora > Zawartość > Strony informacyjne > O firmie 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium