Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Paczkomat) już od 250,00 zł.
Filtruj według

Sztyfty do nosa to małe, praktyczne urządzenia, które umożliwiają korzystanie z aromaterapii w sposób wygodny i dyskretny. Te niewielkie produkty są przeznaczone do stosowania wewnętrznego i mają specjalnie zaprojektowane końcówki i dziurki, które umożliwiają przystawienie do nosa. Dostępne są dwa modele:

- tańszy, jednorazowe (starczają na 2-4 tygodni) w wersji plastikowej do jednokrotnego napełnienia, brak możliwości wymiany tamponu (wkładu)

- aluminiowe, wielorazowe ze szklanym wkładem, gdzie umieszczamy tampon na olejki lub sól, na które umieszczamy olejki eteryczne

Oba modele oferują użytkownikom wygodne i efektywne sposoby na korzystanie z aromaterapii w dowolnym miejscu i czasie, dyskretnie i praktycznie.

sztyfty do nosa

Czym są sztyfty do aromaterapii?
To niewielkich rozmiarów, poręczne pojemniki w kształcie przypominającym tubkę, w której umieszczamy wkład (tamopn) , na który wkraplami olejki eteryczne. Te mini inhalatorki pozwalają dyskretnie korzystać z olejków przy samym nosie, udrożnić drogi oddechowe, działać na emocje, bo olejki eteryczne włanie poprzez nerw węchowy wysyłają sygnał do mózgu. małe, praktyczne urządzenia, które umożliwiają korzystanie z aromaterapii w sposób wygodny i dyskretny. Te niewielkie produkty są przeznaczone do stosowania wewnętrznego i mają specjalnie zaprojektowane końcówki, które można delikatnie wprowadzić do nozdrza lub umieścić blisko niego.

W jakim celu, dolegliwościach inhalatorki do aromaterapii są pomocne?

Sztyfty do nosa sprawdzają się szczególnie w przypadku zatkanego nosa, udrożnienia zatok, przy wsparciu objawów alergii, ale też do olejków o działaniu wspierającym na emocje.


Ile kropli olejku eteryczne do inhalatora ?
W zależności od intensywności, ale też lotności danego olejku oraz osobistych preferencji, należy dodać od 2-10 kropli olejku lub mieszanki olejków eterycznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium